You Can’t Always Get What You Want

Dla wszystkich tych co mają już spisane listy postanowień noworocznych i dla tych co Sylwestra prześpią z zatyczkami w uszach. Dla tych co będą bawić się dziś w magicznym Drezdenku i dla tych, co w zakurzonej Warszawie. Dla tych co uwielbiają Grega Housa i dla tych, którzy dopiero to odkryją. Dla tych, dla których tytułowe słowa filozofa Micka Jaggera to złośliwość losu, która zawsze ich dopada i podcina i dla tych, dla których ich sens nie jest taki gorzki jak się z pozoru wydaje..

—————————————————————————————————————————————————————————————————–

For those who take New Year’s Eve/Day seriously and have already written down their New Year’s resolutions and for those who are going to sleep the New Year’s craziness through with earplugs firmy set in place. For those who are going to celebrate tonight in famous Dresdenko [some people know what it means ?] and for those who are going to celebrate just in your ordinary Warsaws, Londons, New Yorks, Dublins and Godknowswheres. For those who are crazy about Greg House and for those who yet are going to discover they are crazy about him. For those to whom the wisdom of philosopher Mick Jagger has a bitter taste and for those who find in his wisom unexpected solace …

Tags: , , ,

8 Responses to “You Can’t Always Get What You Want”

 1. Jakub Says:

  Z okazji Nowego Roku nie ważne gdzie, jak, z kim i z jakimi postanowieniami – uśmiechu i nadziei:)
  Dla Fanów i dopiero odkrywców:
  http://img190.imageshack.us/img190/1999/housec.jpg

 2. Kasia Korza Says:

  Aniu, wspaniałości, nie tylko z okazji Nowego Roku – ZAWSZE!
  Kasia

 3. julka Says:

  niech wszystkie zle moce, strony, chwile znikna wraz ze starym rokiem! ;)
  Rany, chyba nie umiem skladac zyczen ;) ale wiesz przeciez, ze chce dobrze ;) Zycze Ci aby nigdy Cie wena nie opuszczla, aby swiatla nie zabraklo, wiary o lepsze jutro!
  I niech Ci sie mieszka cudnie w nowo-wyremontowanym mieszkanku ;)

  Ja juz chce zaby bylo jutro ;) nie lubie fajerwerkow i tego calego swietowania ;)

 4. Iw Says:

  Uwielbiam House’a:)

  Intensywnego w zdarzenia i emocje 2010… nowosci, inspiracji, pieknego swiatla!

 5. Magda Paśnik Says:

  Ja z Jaggerem mogłabym polemizować. Uważam, że wystarczy znienawidzić powiedzenie „Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma”, przeczytać „Julkową” książkę Ardena, uwierzyć w siebie and „…if You try sometimes You get what You need” ;) Ale ja przecież na życiu się nie znam;) I może dlatego zawsze dostaję to czego chcę:D

  Czego też Tobie z całego serducha życzę:*

  Ps. A Housa nie słuchaj, bo to zdrowo porąbany gość:D

 6. Magda Paśnik Says:

  A Pawcik strzelił focha, bo On Życzy też:))) A, że moimi rękoma to już tradycja;)

 7. kinga taukert Says:

  wielkousty filozof oczywiście ma rację, nie zawsze się dostaje, czego się chce… – ale czasami tak :) więc ja Ci życzę jak najwięcej czasamów :)

 8. Kuba Says:

  Kawałek świetny, ale mi bardziej kojarzy sie z postacią Hanka Moody’ego z serialu Californication, który również gorąco polecam :).
  Żeby 2010 był dla Ciebie jeszcze bardziej udany niż ten poprzedni.
  Pozdrawiam,
  Kubek.

Leave a Reply