KARTKI PEŁNE ŻYCIA JAKO WYJĄTKOWE ZAPROSZENIA ŚLUBNE

Polskie Stowarzyszenie Fotografów Ślubnych i UNICEF Polska inspirują Pary Młode!

Znaleźliście tę jedyną osobę, z którą zamierzacie związać się na całe życie. Planujecie ślub, czasem aż lewitujecie pod sufitem ze szczęścia. Czy wiecie, że może być jeszcze lepiej? Że Wasza radość może być dwa razy większa?
W jaki sposób?

Dzięki swojemu związkowi macie szansę uszczęśliwić innych. Wasza miłość ma siłę pozytywnego, realnego oddziaływania na rzeczywistość.

Wyobraźcie sobie, że dzięki Waszemu świętu, jakim jest dzień ślubu, inny człowiek otrzyma wielki dar. I że będzie to zupełnie wyjątkowy człowiek – dziecko. Dziecko, dla którego największym darem będzie szczepionka ratująca życie, woda pitna, pełnowartościowy posiłek, czy szkoła, w której nauczy się czytać i pisać. Wystarczy, że zamiast postąpić jak wszyscy i zamówić tradycyjne zaproszenia ślubne kupicie kartki UNICEF i one posłużą Wam jako zaproszenia.

Kartki UNICEF są wyjątkowe!
Po pierwsze, są piękne − znajdziecie wśród nich oryginalne wzory zarówno tradycyjne jak i nowoczesne, często specjalnie projektowane dla UNICEF. Czy wiecie, że kartki dla UNICEF tworzyli swego czasu również tacy artyści jak Pablo Picasso i Henri Matisse?

Po drugie, są perfekcyjnie wykonane, więc znakomicie nadają się na zaproszenia ślubne.

Po trzecie, przy ich produkcji bezwzględnie przestrzega się obowiązujących zasad etyki − każdy dostawca musi szanować prawa pracowników, ze szczególnym naciskiem na wykluczenie dzieci z procesu produkcji.

Po czwarte, kartki są przyjazne dla środowiska, gdyż drewno i papier wykorzystywane do ich produkcji pochodzą z lasów uprawianych właśnie w tym celu.

Po piąte (nazbierało się tych pozytywnych punktów!), służą dobrej sprawie. Całkowity dochód ze sprzedaży kartek przekazywany jest na programy pomocy dzieciom w najbiedniejszych zakątkach świata.

Kartki UNICEF to najpiękniejsze zaproszenia ślubne, jakie możecie wysłać. Żadne inne, choćby kaligrafowano je ręcznie złotym atramentem na pergaminie i pieczętowano lakiem, nie będą tak cenne. Pomyślcie, Wasze szczęście może uratować życie dziecku!

A jeśli spodobała się Wam idea, że Wasza miłość może mieć dobry i jak najbardziej realny wpływ na rzeczywistość, wykonajcie kolejny krok i roześlijcie też kartki UNICEF z podziękowaniami dla gości, którzy przybyli na ślub, żeby uczestniczyć w Waszej radości. Będzie to podwójnie piękny gest – i miły dla Waszych bliskich, i bezcenny dla potrzebujących dzieci.

Polskie Stowarzyszenie Fotografów Ślubnych pragnie tym apelem wesprzeć działania UNICEF.

Drodzy Narzeczeni, do dzieła! Liczymy na Was!

Kartki UNICEF możecie kupić na stronie www.unicef.pl/sklep

Zapraszamy także na specjalną stronę, którą UNICEF stworzył w ramach uczczenia 60-lecia kartek http://www.kartkipelnezycia.pl/

Tags: , , , ,

2 Responses to “KARTKI PEŁNE ŻYCIA JAKO WYJĄTKOWE ZAPROSZENIA ŚLUBNE”

  1. matipl Says:

    Świetna inicjatywa! Niestety jestem już po ;) Ale przy innych okazjach postaram się znów korzystać z kartek Unicef. Jakoś przymarły ostatnio…

  2. ślubne Says:

    Pomocne informacje warto zaglądać częściej :)

Leave a Reply